Лазерна корекція зору від 11 500 грн Дізнатися більше

Лазерна корекція зору від 11 500 грн Дізнатися більше

місто Київвулиця Зарічна 2, корпус 3 (ЖК Славутич)метро Славутич

0 800 337 295(безкоштовно для всіх номерів по Україні)

ГРАФІК РОБОТИВТ-СБ 9:00-18:00

місто Київвулиця Зарічна 2, корпус 3 (ЖК Славутич)метро Славутич

0 800 337 295(безкоштовно для всіх номерів по Україні)

ГРАФІК РОБОТИВТ-СБ 9:00-18:00

Illustration

Лікування глаукоми в Києві

Глаукома: лікування, що зберігає зір

Лікування глаукоми в Києві є важливим аспектом офтальмологічної практики, адже це захворювання може призвести до серйозних ускладнень, включно зі втратою зору. Класифікація захворювання ґрунтується на таких чинниках, як причина виникнення, вік пацієнта та порушення відтоку внутрішньоочної рідини. Є первинна, вторинна, вроджена та ювенільна. Вибір методу лікування залежить від клінічної форми захворювання, яку лікар визначає під час огляду.
Основними формами патології є відкритокутова та закритокутова. Відмінності між ними полягають у механізмі підвищення внутрішньо очного тиску. У разі відкритокутової відтік рідини порушений через зміни в тканинах ока, тоді як при закритокутовій формі відбувається раптове блокування каналу відведення рідини.

Illustration

Симптоми глаукоми можуть варіюватися, але часто це: розвиток короткозорості або далекозорості, зменшення гостроти зору в сутінках і звуження полів зору. Пацієнти можуть відчувати біль, тяжкість або печіння в очах, а також помічати появу туману чи сітки перед очима. Часто супроводжуються головним болем і почервонінням очей.
Своєчасна діагностика та лікування глаукоми є ключовими для запобігання прогресуванню захворювання. Офтальмологи рекомендують регулярні огляди для раннього виявлення симптомів і вибору оптимального підходу в лікуванні. У Києві в клініці Ukrainian Vision Center доступні сучасні методи терапії, які можуть значно покращити якість життя пацієнтів із цією хворобою.

Cимптоми при глаукомі

● Розвиток короткозорості або далекозорості● Зменшення гостроти зору в сутінках● Звуження поля зору● Почуття болю, тяжкості, печіння в очах● Поява туману, сітки перед очима● Біль навколо очей, головний біль● Почервоніння очей

Як бачить людина без та з глаукомою?

After
Before

Лікування глаукоми: відкритокутова та закритокутова форми

Відкритокутова глаукома

Глаукома, при якій залишається відкритим райдужно-рогівковий кут називається відкритокутова. Основна причина розвитку відкритокутової глаукоми – спадковий фактор. Вона розвивається повільно, переважно без жодних симптомів. Більшість людей не усвідомлює проблеми, допоки не має ознак значної втрати зору. Спершу при глаукомі зменшується периферійний та боковий зір, звужуються поля зору. У міру прогресування хвороби виникає порушення центрального зору. Водночас тиск всередині ока зростає, що, своєю чергою, спричиняє прогресуюче руйнування зорового нерва, яке призводить до втрати зору.
При відкритокутовій глаукомі кут дренажної системи ока, утворений між рогівкою та райдужкою, залишається відкритим, проте шляхи відтоку водянистої вологи з ока до вени можуть бути частково заблоковані. Відповідно, збільшується внутрішньоочний тиск, зростають негативні руйнівні впливи на зоровий нерв.

Закритокутова глаукома

Закритокутова глаукома виникає, коли дренажний кут (сформований рогівкою та райдужкою) закривається або стає заблокованим – тоді утворюється вузький дренажний кут. Із віком кришталик збільшується в розмірах, підтискаючи райдужку, у такий спосіб звужуючи простір між райдужкою та рогівкою. Відповідно, коли дренажний кут звужується, дренажна система працює гірше, що призводить до зростання внутрішньоочного тиску. Хвороба протікає гостро, причиною є різке підняття ВОТ до 60 мм.

Розрізняють хронічну закритокутову глаукому (розвивається поступово та тривало) і гостру закритокутову глаукому (розвивається раптово та стрімко).

Обидві форми глаукоми очей вимагають своєчасної діагностики та лікування для запобігання втраті зору. Регулярні огляди в офтальмолога допоможуть виявити захворювання на ранніх стадіях і вибрати оптимальний метод терапії.

Illustration

Прості кроки підготовки до чіткого зору

● Пройти необхідне обстеження у Ukrainian Vision Center. Узгодити з лікарем обраний вид лікування та дату проведення операції за потреби● Згідно переліку здати всі необхідні аналізи (посилання на Аналізи для проведення операції по заміні кришталика) та отримати результати● У назначений день та час з’явитися з результатами аналізів, відповідними документами (паспорт, ідентифікаційний код), скласти договір на надання медичних послуг, сплатити операцію, поспілкуватися з анестезіологом про стан здоров’я та зробити операцію, яка триває до 15 хвилин. Загальний час перебування в клініці сягає 3-5 год.● Дотримуючись рекомендацій лікаря проводити післяопераційний період. Робити огляди в офтальмолога згідно особистого графіка відвідувань

Рекомендації у день проведення операції

● Прийняти душ, помити голову● У день операції одягнути чисту сорочку або блузку (бажано бавовняну) з відкритим коміром або застібкою спереду, щоб її було зручно знімати/одягати не через голову● Не вживати спиртні напої напередодні і вдень проведення самої операції● Фізично не перевантажувати організм● Якщо ви регулярно приймаєте лікарські препарати (від глаукоми, для нормалізації артеріального тиску, цукру крові та інші), потрібно приймати їх за звичайною схемою, але обов’язково попередити про це анестезіолога● Якщо інше око, яке не оперують, погано бачить, то варто взяти з собою супроводжуючого, який допоможе дістатися додому після операції

Рекомендації після проведення операції

● Обов’язково капати післяопераційні краплі згідно схеми● Протягом 5 днів після операції не можна мити голову і спати на стороні прооперованого ока● Не можна вмивати очі протягом 5 днів, терти або натискати на опероване око протягом 1 місяця● Не можна працювати тривалий час в нахиленому положенні (більше 30 хвилин), робити різкі нахили тіла до 1 місяця● Користуватися приміщеннями з високою температурою (сауна, баня, гарячі ванни) до 1 місяця● Керувати транспортним засобом до 2 тижнів● Можна піднімати та переносити вагу до 5 кг● Не можна користуватися декоративною косметикою

Глаукома: види лікування в Ukrainian Vision Center

Глаукома є серйозним захворюванням, яке потребує своєчасного та ефективного лікування. В Ukrainian Vision Center застосовують кілька методів, щоб зупинити прогресування хвороби та зберегти зір:

Illustration

Медикаментозне лікування глаукоми

На ранній стадії застосовують медикаментозну терапію. Лікар призначає очні краплі, які знижують тиск та відновлюють кровопостачання очного яблука, а також препарати у вигляді пігулок. Ці ліки повинні нормалізувати стан пацієнта та зупинити дегенерацію очного нерва. При своєчасному початку лікування воно, як правило, виявляється ефективним.

Часто пацієнти на власний розсуд припиняють прийом рекомендованих препаратів, змінюють режим лікування, оскільки почуваються краще. Це призводить до ще більшого прогресування глаукоми та прискорення неповоротного погіршення зору.

Illustration

Лазерне лікування глаукоми

У деяких випадках показано лазерне лікування. Це амбулаторна, майже безболісна процедура, яка займає декілька хвилин.
Селективна лазерна трабекулопластика (СЛТ) – найсучасніший метод лікування глаукоми за допомогою сучасного лазера. Лазерне трабекулопластика дозволяє відновити достатній відтік внутрішньоочної рідини, нормалізувати внутрішньоочний тиск і запобігти сліпоті.

Illustration

Хірургічне лікування глаукоми

На пізніх стадіях глаукоми, а також при неефективності консервативної терапії, призначають хірургічне лікування.

НГСЕ – непроникаюча глибока склеректомія – операція під час якої хірург-офтальмолог створює нові шляхи для відтоку внутрішньо очної рідини, завдяки чому тиск перестає підвищуватися та розвиток глаукоми зупиняється. Оперативні методи лікування глаукоми вважаються найефективнішими. Вони зупиняють розвиток захворювання та запобігають появі рецидивів.

Обладнання

Наше обладнання є новітнім та унікальним на ринку України. Деякі зразки вже оснащенні штучним інтелектом, який допомагає поставити найточнійший діагноз при обстеженні пацієнтів.Все це дає впевненність у результаті діагностики стану зору наших пацієнтів.

Illustration

iCare COMPASS

Це перший автоматизований периметр, який може виконувати стандартні тести поля зору з використанням трекера сітківки в реальному часі, одночасно надаючи конфокальні зображення очного дна TrueColor надвисокої роздільної здатності.

Illustration

Revo FC 130

REVO FC 130 - це універсальна камера для ОКТ і діагностики очного дна. Пристрій оснащений повноцінною ОКТ високої роздільної здатності з апаратним відстеженням очей і зображенням очного дна в справжніх кольорах. Єдиний ОКТ, який володіє можливістю проведення ангіографії без ввдення контрасту та барвниківю

Illustration

Takagi 4ZL

Щілинна лампа Takagi 4ZL – це проста та практична щілинна лампа, що ідеально підходить для широкого спектра досліджень – від рогівки до сітківки. Модель 4ZL з п'ятиступінчастим збільшенням позиціонується, як модель вищого класу.

Illustration

iCare IC200

Основною перевагою iCare IC200 в порівнянні з іншими тонометрами є його свобода в положенні виміру. Пацієнт може стояти, сидіти, знаходитися у вертикальному положенні, лежачи на спині або лежачи на боці. Тонометр IC200 можна використовувати під кутом виміру 200 градусів.

Illustration

iCare Home 2

Тонометр iCare HOME - перший пристрій, який доступний пацієнтам для виміру внутрішньоочного тиску в домашніх умовах. iCare HOME надає офтальмологу детальний і точний огляд добового ВОТ пацієнта, підвищуючи ефективність лікування глаукоми.

Illustration

OPTOTEK Opto SLT Nano

OptoSLT nano - це нова лазерна технологія, що перевершує існуючі на ринку пристрою SLT дає можливість лікувати ширококутову глаукому. Він поєднує економічність, ергономічність і довговічність дуже інноваційним способом.

Illustration

CLASSIC 514Нм

Лазер спеціально адаптований до вимог сучасного та щадного лікування. Точна оптика та зміщена коаксіально з’єднана лазерна підставка для покращення продуктивності.

Illustration

Лабораторні аналізи для проведення лікування катаракти

● ФЛЮОРОГРАФІЯ● АНАЛІЗ КРОВІ НА НВS-АНТИГЕН● АНАЛІЗ НА АНТИТІЛА ДО ГЕПАТИТУ С● АНАЛІЗ КРОВІ НА ПРОТРОМБІНОВИЙ ІНДЕКС● АНАЛІЗ КРОВІ НА ЦУКОР● КЛІНІЧНИЙ АНАЛІЗ СЕЧІ● КЛІНІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ● АНАЛІЗ НА РМП (RW)● ЕКГ

нічні лінзи для відновлення зору цінаглаукома лікування медикаментознелазерна коагуляціядіагностика очейкатаракта операціяnanлазерна коагуляція сітківкизаміна кришталика окалазерне лікування глаукомизаміна хрусталика ока цінакорекція зору київ ціналазерне коригування зору ціна

Ціни на лікування глаукоми

Одна з наших місій - це зробити якісну сучасну офтальмологію доступною. Тому ціни на наші послуги є чесними, без прихованих платежів та непередбачуваних доплат.

  • Селективна лазерна трабекулопластика (СЛТ)

    5 000 грн

    Ціна за одне око.

  • Операція з приводу глаукоми при ФЕК

    18 000 грн

    Непроникаюча глибока склеректомія при факоемульсифікації катаракти з імплантацією ІОЛ.
    Ціна за одне око.

  • Операція з приводу глаукоми

    18 000 грн

    Непроникаюча глибока склеректомія.
    Ціна за одне око.

Часті запитання

  • Чи можливо лікування глаукоми народними засобами?

    Несвоєчасне медичне втручання значно ускладнює лікування та призводить до безповоротної втрати зору. Маніпуляції немедичного характеру можуть завдати непоправної шкоди. Тому ми радимо бути обережними і не експериментувати зі своїм здоров’ям.

  • Які фактори ризику розвитку глаукоми?

    Захворіти на неї може будь-хто, але до чинників ризику входять: наявність в роду хворого на глаукому, вік понад 40 років, короткозорість або далекозорість, цукровий діабет, мігрені, схильність до спазмів судин, паління, перенесені травми чи хірургічні втручання на оці.

  • Чи існує профілактика глаукоми?

    Для профілактики глаукоми офтальмологи рекомендують:● уникати перенапруження очей● робити перерви при роботі з комп’ютером● не виконувати надмірних фізичних навантажен● зменшити вживання кави, міцного чаю, гострих страв● збільшити вживання свіжих овочів та фруктів● кожен день пити по 1,5-2 літра води● раз на рік проходити профілактичний огляд офтальмолога● при діагностиці підвищеного очного тиску або відповідності верхній межі норми проходити обстеження потрібно раз в 3-6 місяців● своєчасно лікувати захворювання, що провокують розвиток глаукоми

  • Чи може знову з’явитися катаракта?

    При хірургічному лікуванні катаракти помутнілий кришталик замінюється на штучну інтраокулярну лінзу (ІОЛ), яка має довічну гарантію. Так як матеріал, з якого зроблено ІОЛ не може помутніти. У деяких випадках може виникнути вторинна катаракта, яка дуже легко лікується лазером в амбулаторних умовах і не з’являється знову.

  • Коли необхідно проводити операцію по заміні кришталика?

    Про терміни проведення операції повідомляє лікар після проведення комплексної діагностики. Не потрібно чекати повного помутніння кришталика та настання сліпоти, адже тоді операція буде дорожчою та важчою.

  • Чи можна робити операцію з усунення катаракти з глаукомою одночасно?

    За призначенням лікаря після комплексного обстеження зору, коли катаракта ускладнюється глаукомою, можливе проведення комбінованого хірургічного втручання: факоемульсифікація катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи + антиглаукомна операція, або (при компенсації внутрішньоочного тиску) з імплантацією інтраокулярної лінзи.

косоокість лікуванняперевірити зір киівлазерна корекція зору вартістькиїв діагностика окаконтактні лінзи нічніперевірити зір