Лазерна корекція зору від 11 500 грн Дізнатися більше

Лазерна корекція зору від 11 500 грн Дізнатися більше

місто Київвулиця Зарічна 2, корпус 3 (ЖК Славутич)метро Славутич

0 800 337 295(безкоштовно для всіх номерів по Україні)

ГРАФІК РОБОТИВТ-СБ 9:00-18:00

місто Київвулиця Зарічна 2, корпус 3 (ЖК Славутич)метро Славутич

0 800 337 295(безкоштовно для всіх номерів по Україні)

ГРАФІК РОБОТИВТ-СБ 9:00-18:00

Illustration

Лазерне лікування сітківки в Києві

Лазерна коагуляція сітківки: збереження природного зору

Лазерне лікування сітківки ока є важливим методом у боротьбі з різними офтальмологічними захворюваннями. Цей вид лікування, також відомий як лазерна коагуляція, передбачає «припаювання» сітківки для зупинки розростання новоутворених кровоносних судин та зміцнення її структури. Використання новітнього лазера останнього покоління дає змогу досягти високої точності та ефективності процедури.
Хоча лазеркоагуляція сітківки не відновлює вже втрачений зір, вона відіграє ключову роль у збереженні наявного. Тому важливо знати, коли варто звернутися за перевіркою стану зорового апарату. Симптоми, які можуть свідчити про необхідність консультації лікаря: погіршення зору, спотворення зображення, зміна сприйняття кольору, поява пливучих «мушок» або темних зон у полі зору.
Показаннями для проведення процедури можуть бути діабетична ретинопатія, макулярний набряк та вікова макулодистрофія. Також ця процедура застосовується у разі оклюзії центральної вени сітківки та периферичних дистрофіях. Однак є й протипоказання до її проведення, як-от катаракта або недостатня прозорість оптичних середовищ.

Illustration

Коли варто звернутися за перевіркою стану сітківки?

1. Погіршення зору

2. Спотворення зображення

3. Зміна сприйняття кольору

4. Плаваючі «мушки» (точки) або стрічки в очах

5. Пусті або темні зони в полі зору

6. Блискавки перед очима

Показання

● Діабетична ретинопатія● Макулярний набряк● Вікова макулодистрофія● Оклюзія центральної вени сітківки та її гілок● Периферичні дистрофії сітківки● Тромбоз центральної вени сітківки● Ураження судин

Протипоказання

● Катаракта, недостатня прозорість оптичних середовищ● Гемофтальм (крововилив в склоподібне тіло)● Гострота зору нижче 0,1 D● Високий ступінь відшарування сітківки● Епіретінальний гліоз● Інфекційно-запальні офтальмологічні захворювання

Види лазерного лікування сітківки

Периферична профілактична лазерна коагуляція (ППЛК)

Периферичну профілактичну лазерну коагуляцію проводять при периферичній дистрофії сітківки з метою її укріплення. Це допомагає запобігти відшаруванню сітківки та зберегти зір.При лікуванні дистрофії сітківки відбувається «припаювання» її мікророзривів та слабких тканин навколо них. Основною метою проведення ППЛК є профілактика можливих ускладнень у вигляді відшарування сітківки та повної втрати зору. Так як утворені спайки дозволяють утримувати рідину, щоб вона не потрапила під сітківку.ППЛК як профілактичний метод лікування призначають вагітним при середньому та високому ступені короткозорості, так як при цьому захворюванні сітківка витончується та розтягується. Як наслідок це може слугувати відмовою від природних пологів та рекомендації на кесарів розтин.Периферична профілактична лазерна коагуляція проводиться разово амбулаторно на розширену зіницю, триває до 7-20 хвилин та проводиться під місцевою анестезією.

Text element

Обмежуюча лазерна коагуляція (ОЛК) (або відмежовуюча лазерна коагуляція (ВЛК))

Обмежуючу лазерну коагуляцію (ОЛК) проводять переважно при периферичній вітреохоріоретинальній дистрофії (ПВХРД) або при периферичній хоріоретинальній дистрофії/дегенерації (ПХРД) сітківки. При ПХРД страждає кровообіг периферії, а при ПВХРД зміни відбуваються в тому числі і на склоподібному тілу.Для визначення будь-яких змін на периферичній частині сітківки, потрібно ретельно проводити огляд очного дна за допомогою спеціальної лінзи Гольдмана. Адже всі ці патології проходять безсимптомно.Найбільш схильними до дегенеративних змін сітківки відносяться люди, які страждають на короткозорість, так як це призводить до поздовжнього розтягнення ока та інших змін тканин органу зору. Периферична дистрофія сітківки буває набутою та спадковою. На нею можуть страждати як люди похилого віку, так і молодь.При обмежуючій лазерній коагуляції дія лазера спрямована на край області дистрофічних змін, при цьому відбувається «припаювання» сітківки з оболонкою ока. ОЛК проводиться разово амбулаторно при місцевій анастезії на розширену зіницю протягом 7-20 хвилин в залежності від виду патології сітківки.

Text element

Панретинальна лазерна коагуляція сітківки (ПРЛК)

Панретинальна лазерна коагуляція сітківки – це ефективний метод при лікуванні діабетичної ретинопатії, яка виникає на фоні цукрового діабету. Обстеження полягає на тільки в огляді очного дна спеціальними лінзами, а й додаткових методів дослідження таких як оптико-когерентна томограма та визначення полів зору.
Цей метод лікування направлений на «припікання» новоутворених кровоносних судин та зменшення їхнього розростання, які з часом можуть призвести до макулярного набряку або відшарування сітківки.
Діабетична ретинопатія буває непроліферативної форми та проліферативної форми.
При непроліферативній формі діабетичної ретинопатії, що є початковою формою, ураження зазнають дрібні судини: капіляри, дрібні венули і артеріоли, які являють собою мікросудинну ангіопатію. Ця форма може призвести до утворення макулярного набряку.
При проліферативній формі діабетичної ретинопатії спостерігається зростання новоутворених кровоносних судин, що створює фіброзні зміни на сітківці. В результаті таким змін відбуваються крововиливи, відшарування сітківки, розвиток вторинної неоваскулярної глаукоми. При незначному крововиливі можлива поява темних «мушок» перед очима. При більш інтенсивному – можливе зменшення полів зору.
Будь-які внутрішні зміни сітківки при діабетичній ретинопатії з часом призводять до поступової втрати зору. Інколи на початкових стадіях погіршення зору не відчувається, а зміни можна побачити лише при проведені ряду діагностичних обстежень.
Лікування діабетичної ретинопатії за допомогою панретинальної лазерної коагуляції проводиться амбулаторно при місцевій анестезії на розширену зіницю. Кількість сеансів проведення ПРЛК залежить від виду та стадії діабетичної ретинопатії, від виду лазера, на якому буде проводитися лікування, і коливається від 3 до 6 сеансів. Тривалість процедури займає 15-40 хвилин.

Усі ці методи лазерного лікування мають на меті не лише поліпшення стану пацієнтів, але й запобігання серйозним ускладненням, які можуть призвести до втрати зору. Це безпечні й ефективні способи підтримувати здоров'я очей, тому важливо звертатися до лікаря за перших ознак проблем. Не відкладайте візит до офтальмолога — своєчасне лікування може врятувати ваш зір!

Лазерна коагуляція сітківки: ціна і підготовка до процедури в Ukrainian Vision Center

Лазерна коагуляція сітківки ока є важливою процедурою, яка допомагає зберегти зір. В Ukrainian Vision Center пацієнти можуть пройти лікування з допомогою сучасної лазерної системи Navilas 577s, що забезпечує високу точність та ефективність. Проте перед проведенням процедури важливо дотримуватися певних рекомендацій.

Illustration

Прості кроки підготовки до чіткого зору

1. Зробити необхідне обстеження в Ukrainian Vision Center.
2. Отримати рекомендації від лікаря щодо відповідного методу лікування.
3. Пройти лазерне лікування сітківки ока.
4. Дотримуватися рекомендацій лікаря під час післяопераційного періоду.
5. Огляди в офтальмолога згідно з особистим графіком відвідувань.

Рекомендації

До проведення лазерного лікування

● Не користуватися косметичними засобами для очей● Не одягати контактні лінзи● Обов’язково взяти супроводжуючого, якщо пацієнт має поганий зір або лише одне зряче око

Після проведення лазерної коагуляції сітківки ока

● Не сідати за кермо, так як процедура проводиться на розширену зіницю, тому зір буде розмитим протягом 3-4 годин, а в деяких випадках – до ранку● Протягом перших кілька днів відмовитися від вживання міцних алкогольних напоїв● У першу добу після процедури необхідно обмежити фізичне навантаження, роботи за комп’ютером та ґаджетами, читання та перегляд телевізора● Протягом тижня необхідно відмовитися від процедур з високою температурою

Illustration

Лазерна система Navilas 577s

Навігаційна лазерна система Navilas 577s – це лазер останнього покоління з унікальними перевагами власної технології навігації.
Точніше – швидше – економічно ефективніше.
Більш точний і надійний: попереднє планування, навігація по сітківці та ділянки ураження для покращеної гарантії якості лікування.
Більш комфортний як для пацієнтів, так і лікарів: менш болючіший при роботі лазером, оптимізована ергономіка та збільшена робоча відстань між пацієнтом і лікарем.
Швидше та ефективніше: на 44% швидше нанесення лазерних точок, що дає змогу економити час.

Що стосується вартості, на лазерну коагуляцію ціна може варіюватися залежно від конкретного випадку та його складності. Своєчасне лікування може запобігти серйозним ускладненням і зберегти ваш зір на довгі роки. 

Illustration

Сардарян Вардуі Ваагнівна

Лікар вищої категорії

  • Illustration

    Член Європейського та Американського товариств рефракційних і катарактальних хірургів

  • Illustration

    Учасник міжнародних мультицентрових дослідженнях, щодо лікування захворювань сітківки

  • Illustration

    Досвід більше 20 років

Ціни

Одна з наших місій - це зробити якісну сучасну офтальмологію доступною. Тому ціни на наші послуги є чесними, без прихованих платежів та непередбачуваних доплат.

  • Коагуляція макули за допомогою навігаційної системи NAVILAS

    12000 грн

    Ціна за одне око.

  • Коагуляція сітківки 1 категорії складності за допомогою навігаційної системи NAVILAS

    8900 грн

    Ціна за одне око.

  • Коагуляція сітківки 2 категорії складності за допомогою навігаційної системи NAVILAS

    10500 грн

    Ціна за одне око.

  • Коагуляція сітківки при діабеті за допомогою навігаційної системи NAVILAS

    11500 грн

    Ціна за одне око.

Часті запитання

  • Які є види профілактики захворювань сітківки?

    Основна профілактика – це вчасна діагностика людей з групи ризику: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, спадковість, короткозорість. Також таким пацієнтам рекомендовано здоровий спосіб життя і курси судинної та вітамінотерапії з метою покращення периферичного кровообігу, стимуляції обмінних процесів у сітківці. Для вагітних основним методом профілактики є контрольні огляди на розширену зіницю на початку та наприкінці вагітності.

  • Чи у всіх людей з цукровим діабетом діагностують діабетичну ретинопатію?

    На діабетичну ретинопатію впливають тривалість цукрового діабету та рівень гіперглікемії. Тому чим довше хворіє пацієнт на цукровий діабеті і чим важча форма, тим більша вірогідність діагностувати діабетичну ретинопатію.

  • Чи є альтернатива медикаментозно лікувати захворювання сітківки?

    Альтернатив лазерному лікуванню у вигляді медикаментозної терапії не існує. Лазерне лікування є найбільш ефективним при ряді захворювань сітківки. Тільки лікар-офтальмолог може визначити рівень захворювання та назначити правильне лікування.

  • Чи є шанси на покращення зору після лазерного лікування сітківки?

    Цей метод лікування спрямований на те, щоб зупинити прогресування захворювання і зберегти той зір, який є на даний час. Покращення зору не передбачається.